Sensus - COVER UP - pánská barva na vlasy a vousy

COVER UP 60 ml

SHAKE UP - je řada, která byla vyvinuta pro maskování šedých pánských vlasů a vousů. Intenzitu výsledku lze snadno upravit dle délky působení.

Odstín COVER UP 60 ml - je vhodný pokud úroveň prošedivění dosahuje maximálně 80%

Pokud úroveň prošedivění dosahuje více než 80% použijte odstín SILVER UP

Obsahuje Taurin

Bez PPD a Resorcinu

Bez Amoniaku

Odstín COVER UP 60 ml - je vhodný pokud úroveň prošedivění dosahuje maximálně 80%. Pokud úroveň prošedivění dosahuje více než 80% použijte odstín SILVER UP - pánská barva na vlasy a vousy 60 ml.

- Obsahuje Taurin
- Bez PPD a Resorcinu
- Bez Amoniaku

Intenzitu výsledku lze snadno upravit dle délky působení (od 0 do 20). Doporučuje se pravidelná kontrola ztmavení. Postupný vývoj COVER UP znamená, že bílé vlasy jsou efektivně zakryty, aniž by to ovlivnilo tmavé vlasy. Vytváří extrémně přirozeně vypadající efekt a vydrží 2 - 4 týdny bez efektu viditelnosti odrostů a vymívání do nežadoucích tónů.

Návod k použití:

Po pečlivé diagnostice neumytých vlasů připravte 30 g COVER UP + 30 g OXI UP v dodávané lahvičce s aplikátorem, který je nutno zakoupit samostatně. Jemně protřepejte a naneste směs bez prodlení na všechny vlasy, jako by to byl šampon, nebo pouze v oblastech, které je třeba. Minimalizujte kontakt s pokožkou hlavy. Pročešte a nechte vyvíjet, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Po uplynutí doby vývoje důkladně opláchněte a umyjte vlasy šamponem ILLUMYNA MAN ANTIAGE SHAMPOO. Vždy používejte rukavice.

Aplikační lahvička, rukavice, vyvíječ nejsou součásti balení.

Pouze pro profesionální použití v kadeřnickém salonu.