MC2 hair color 100 ml

MC2 100 ml - 91 odstínů

Multifunkční výrobek, který v jedné službě kombinuje barvení i ošetření vlasů.

Exkluzívní Hi-Tech složení představuje dokonalou synergii a vyvážené působení dvou všeobecně používaných a uznávaných účinných látek jakými jsou rostlinný

 

MC2 vzorník

Balení: 100 ml
Poměr míchání: 1:1,5 pro klasické barvení (1 díl barvy + 1,5 díl oxidačního krému), 1:2 pro míchání se superzesvětlovači (1 díl barvy + 2 díly oxidačního krému)
Doba působení: 30-55 minut v závislosti na druhu procedury
Použití s peroxidem: 1,5 %, 3 %, 6 %, 9 %, 12 %

Aktivní látky a technologie:
Bobule Acai - Bobule ovoce Acai původem z Amazonie mají vysoký obsah fytosterolů, mastných kyselin a vitamínu C. Bobule Acai jsou v kosmetice velmi ceněny pro svůj zvláčňující a posilňující účinek, čímž revitalizují a hydratují vlasy.
Quinoa - Obsahuje bílkoviny rostlinného původu, které chrání, působí jako kondicionér a prodlužuje trvanlivost obarvení. Aktivní složky s  certifikáty ECOCERT, COSMOS a gluten free. Dodává vlasům lesk, hydrataci a ochranu. 
Aktivní revitalizační komplex (ARC) - Ucelený systém koncentrovaných aktivních složek s regeneračním účinkem v exkluzivním složení a s biomimetickým účinkem. Při přimíchání ke kterémukoliv z odstínů barvy MC2 Hair Color působí jako opravdový a skutečný regeneračně barvící přípravek, rozšiřuje a zdůrazňuje kosmetický účinek v případech, kdy se jedná o vlasy značně přecitlivělé nebo s poškozenou strukturou.

 Technologický manuál


Vlastnosti:
- Oxidační barva na vlasy bez amoniaku
- Krásně voní
- Až 100% krytí šedých vlasů
- Rychle se smíchává
- Jednoduše se aplikuje
- Jednoduše se oplachuje
- Maximální respekt ke zdraví pokožky a vlasů
- Zesvětluje až o 4 tóny
- Doporučená dermatology

Škála barev značky SENS.US MC2 se nyní skládá ze 94 barevných odstínů, ale vzhledem k tomu, že se tyto krémy mohou snadno vzájemně mísit je možnost barev daleko širší.

Pouze pro profesionální použití. Balení neobsahuje peroxid vodíku, ten je nutno koupit samostatně.