Sensus Modulator

Modulator 60 ml

Sensus Modulator 60 ml - Přípravek pro zvýšení intenzity nebo neutralizaci nežádoucích tónů a také k samostatnému použití. Pomocník pro vytvoření vlastních barevných kreací. Vhodné pro použití s řadami MC2, Giulietta, InBlonde Toner a Zero Deco. Bez PPD a Amoniaku.

Řada Sens.ùs MODULÁTOR se skládá ze 7 čistých barev. Řada zahrnuje základní a sekundární barvy a je plně míchatelná mezi sebou. Modulátor pomáhá jemně doladit intenzitu tónu, což umožňuje náročným koloristům řídit a přizpůsobovat jejich barevné kreace.

V modulátoru není obsažen amoniak (hydroxid amonný). Ve složení najdeme:
  • Bisabolol s pečujícími a zvláčňujícími vlastnostmi  
  • Opunita Ficus-Indica Seed Oil (olej ze semen opuncie) s antioxidačními a regeneračními vlastnostmi, který je ideální pro udržení a/nebo obnovení přirozené krásy vlasů. 
Modulátor lze použít v kombinaci se všemi permanentními barvami MC2, Giulietta, InBlonde Tonery a InBlonde ZeroDeco, pro zvýraznění odstínu nebo pro potřeby udržení teplého tónu. 

Modulátory jsou ve všech ohledech oxidační barvy. Proto je nutné vypočítat hmotnost krému samotného nebo smíchaného s barevnými řadami Giulietta, MC2, InBlonde Tonery a Zero Deco, a dále přidat Lux aktivátor v poměru uvedeném v obecných pokynech.

Jak používat modulátor s barevnými řadami MC2, Giulietta: 
poměr míchání 1:1,5 s Lux aktivátorem (10 obj. 3 %, 20 obj. 6 %, 30 obj. 9 % a 40 obj. 12 %).

Jak používat modulátor s InBlonde Tonery: 
poměr míchání 1:2 s Lux aktivátorem (5 obj. 1,5 %, 10 obj. 3%).

Jak používat modulátor s InBlonde ZeroDeco: 
poměr míchání 1:2 (1:1,5 pro volnou ruku) s Lux aktivátorem 40 obj. 12 %.

Podle teorie barev aplikované na barvení vlasů mohou studené barvy, které jsou obvykle intenzivnější, neutralizovat teplé tóny, ale opak není pravdou. K neutralizaci studených barev se doporučuje služba odstranění barvy.