Sensus Ultra Platinum 9 Deco

Sensus Ultra Platinum 9 Deco 450 g – šedý zesvětlovač o 9 tónů

ULTRA PLATINUM 9 DECO 450 g. Revoluční zesvětlovací prášek. Zesvětlení až o 9 tónů. Rychlé působení.

 

 

 

ULTRA PLATINUM 9 DECO 450 g. Revoluční zesvětlovací prášek. Zesvětlení až o 9 tónů. Rychlé působení. S obsahem rostlinného keratinu, aktivního uhlí, babasového oleje a meruňkového oleje. Perfektní platinový výsledek pro blond par excellence. Jedná se o velmi šetrný zesvětlovač s perfektními výsledky zesvětlení. Tento zesvětlovač je v současnosti nejprodávanějším zesvětlovačem v nabídce. Přípravek pro milovníky čisté blond.

 

Aktivní uhlí - získává se z různých druhů dřeva, například z břízy nebo vrby. Má výraznou absorpční vlastnost, a proto se mu říká přírodní čistič par excellence….

Meruňkový olej - meruňkový olej je známý především svým uklidňujícími, protizánětlivými, antiseptickými, hydratačními a zvláčňujícími vlastnostmi. Obsahuje také vitamíny A a E…..

Babasový olej - olej Babassu je známý svým pozoruhodným účinkem proti stárnutí a také má změkčující účinky, které z něj činí vynikající přírodní prostředek pro slabé a suché vlasy….

VEGAN FRIENDLY A GLUTEN FREE

Míchejte s Lux Aktivátorem 3,6,9 nebo 12% v poměru 1:2, doba působení do 50 minut. Pouze pro profesionální použití. Lux Aktivátor je nutno zakoupit zvlášť.