GIULIETTA oxidační barva

GIULIETTA hair color 100 ml celkově 92 odstínů

Exkluzívní Hi-Tech složení představuje dokonalou synergii a vyvážené působení dvou všeobecně používaných a uznávaných účinných látek jakými jsou rostlinný keratin a arganový olej s výrazným regeneračním, restrukturalizačním účinkem.

Rostlinný keratin zajišťuje přísun aminokyselin a peptidů, látek nezbytných pro vlasové vlákno, díky jejich působení dochází k posílení částí vlasového stvolu poškozených následkem oxidačního procesu při barvení.


 

Technologický manuál

Giulietta vzorníkArganový olej je bohatý na vitamíny a mastné kyseliny, mají ochranný a hydratační účinek, působí na celkové a ozdravění a posílení vlasů.
Naprostou novinkou je v kosmetice absolutně revoluční použití účinné složky, jakou je právě Luminescin®.

Tato molekula poslední generace je látka přírodní povahy, schopná chránit před vysoko energetickým škodlivým zářením a přeměnit je na světelný zdroj, který vyzařují přímo vlasy, díky tomuto jevu získává barva maximální a brilantní lesk. Příjemná jantarová vůně GOLD LIQUID činí z tohoto kadeřnického úkonu senzuální, velmi příjemný a poutavý zážitek, který se dá prožít, přímo v kadeřnictví.

Kombinace exkluzivní kosmetické báze ve spojení s pečlivou volbou barvících pigmentů umožňuje přístup k novým a kvalitativně vyšší standardům, dosud nevídaným ve světě permanentního kadeřnického barvení.

Složení přípravku Sens.ùs Giulietta se vyznačuje perfektní krycí schopností, dlouhodobou trvanlivostí a barvami které jsou nepřekonatelné díky vysokému brilantnímu jasu. Tento nově vyvinutý produkt je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti kosmetické trichologie a představuje nejmodernější odpověď na požadavek optimální rovnováhy a zdokonalení péče o vlasy a vlasovou pokožku. Slouží na uspokojení požadavků stále více globalizované společnosti se stále vyššími a náročnějšími požadavky.

K dispozici je balení v tubách po 100 ml obsahujících krémovitě gelovou konzistenci, která umožňuje rychlejší a snadnější aplikaci:

- Rychle se smíchává
- Jednoduše se aplikuje
- Jednoduše se oplachuje

Škála barev značky SENS.US GIULIETA se nyní skládá ze 92 barevných odstínů, ale vzhledem k tomu, že se tyto krémy mohou snadno vzájemně mísit je možnost barev daleko širší. 92 odstínů a 100 ml.

Pouze pro profesionální použití.