Nectar pro MC2 120 ml

Nectar pro MC2 hair color 120 ml

Nectar - rekonstrukční příměs do barev MC2. Nyní můžete barvit a rekonstruovat strukturu vlasů v jednom kroku.

Ucelený systém koncentrovaných aktivních složek s regeneračním účinkem v exkluzivním složení a s biomimetickým účinkem (Active Revitalizing Complex). Při přimíchání ke kterémukoli z odstínů barvy MC2 Hair Color působí jako opravdový a skutečný regeneračně barvící přípravek, rozšiřuje a zdůrazňuje kosmetický účinek v případech, kdy se jedná o vlasy značně přecitlivělé nebo s poškozenou strukturou. Přimíchání přípravku MC2 Nectar dává kadeřníkovi skutečný a účinný pracovní nástroj na vyřešení většiny potřeb, s kterými se v kadeřnických salonech v poslední době setkáváme.

 

Technologický manuál

 

 


Permanentním oxidačním barvením s MC2 zajistíte výší úroveň než s běžnou oxidační barvou. Už to není jen pouhé barvení vlasů, ale opravdový systém na zlepšení vlasové struktury, který umožňuje vykonat společně s barvením vlasů také jejich regeneraci.

MC2 System Color: je multifunkční výrobek, který v jediné službě kombinuje barvení i ošetření vlasů-obsahuje organické a přírodní aktivní složky. Výsledkem jsou lesklé, hydratované a silné vlasy.

MC2 je systém permanentního a polo permanentního barvení, určený všem ženám, které chtějí své vlasy obarvit, současně jim poskytnout výživu a hloubkovou regeneraci a hledají:

- Barvu “green”
- Šetrný způsob barvení
- Výrobek bez amoniaku
- Naprosto bezpečné zakrytí šedivých vlasů
- Lesklé a trvalé odlesky anebo diskrétní změna barvy
- Touha mít zdravé, silné, hebké a hydratované vlasy.

Active Revitalizing Complex, ARC je inovativní systém barvení.

Exkluzivní kombinace aktivních látek získaných z jihoamerického plodu Quinoa s certifikátem Ecocert a z amazonských bobulí Acai, v kombinaci s inovativním komplexem Active Revitalizing Complex ARC, vytvoří krémovitě-gelovou texturu MC2 Color se kterou dosáhneme špičkový výsledek barvení.

Speciální složení zaručuje výborný výsledek při minimálním použití alkalických činidel. Obarvené vlasy získají jas a lesk, zakryje šedivé vlasy s maximálním ohledem na zdraví pokožky. Složení přípravku MC2 Hair Color ve své nynější podobě poskytuje všechny výhody profesionálního barvení vlasů s permanentní oxidací. Bez obsahu amoniaku, parafenylendiamin, parabeny a silikony, ale nyní je také bez dalšího alergenu, jakým je resorcin, což představuje další krok k vysoké toleranci a šetrnosti v procesu barvení.

Krémovitě-gelová konzistence vyvinutá pro profesionální použití zaručuje jednoduchou aplikaci. Při použití v kombinaci s inovativním přípravkem MC2 Nectar umožní regenerovat vlasy do hloubky a umožní použít přípravek MC2 Hair Color na permanentní nebo polo permanentní barvení anebo ošetření pro získání zářivého lesku.

Pouze pro profesionály.